Донори проекту

 

Британський Фонд "Big Lottery" розподіляє половину благодійних коштів Національної Лотереї Великобританії. Мета фонду - надати можливості для реального покращення життя людей, що потребують допомоги, та добробуту громад, шляхом безпристрасного та відкритого фінансування людей, проектів та програм.

 

 

 

  http://www.biglotteryfund.org.uk

СНІД-фонд Елтона Джона є однією з найвідоміших недержавних організацій у світі, яка підтримує організації, що займаються впровадженням інноваційних освітніх програм з ВІЛ/СНІД та обслуговуванням ВІЛ-позитивних та хворих на СНІД людей. Із часу заснування фонду в 1992 році, Елтон Джон виділив більш ніж 125 мільйонів доларів для впровадження необхідних програм у 55 країнах світу. Фонд підтримує їхню роботу, зокрема, через проведення спеціальних заходів, окремих маркетингових проектів, добровільних внесків приватних осіб, організацій та фондів.

 

 

http://www.ejaf.com

Фонд Олени Пінчук "АНТИСНІД" було засновано Оленою Пінчук у 2003 році для боротьби з епідемією ВІЛ/СНІД в Україні. Він був першою і єдиною фундацією, що розпоряджалася приватними коштами для розв'язання проблем ВІЛ/СНІД. Головними завданнями фундації є підвищення інформованості щодо ВІЛ/СНІД, впровадження в Україні кращих світових практик, покращення якості життя людей, що живуть з ВІЛ/СНІД, подолання стигматизації та дискримінації. Починаючи з 2003 року, Фонд АнтиСНІД розвиває партнерські стосунки з рядом міжнародних організацій, втілює і підтримує найбільшу в історії України соціальну кампанію проти СНІДу в засобах масової інформації, успішно поєднуючи зусилля приватного сектору та заможніх людей у боротьбі зі СНІД в Україні.

http://www.antiaids.org

 

 

Регіони