Про проект

Вітаємо на сторінці проекту «Діти плюс», де Ви зможете дізнатись більше про концепцію проекту, донорів та виконавчих партнерів; ознайомитись з виданими інформаційними матеріалами та набутим досвідом в ході реалізації проекту.

Проект «Діти плюс» впроваджується ВБО «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ» у партнерстві з Фондом Олени Пінчук «АНТИСНІД», CHIД-фондом Елтона Джона та Румунською БО «Romanian Angel Appeal» (RAA) за фінансової підтримки СНІД-фонду Елтона Джона, Британського Фонду "Big Lottery" та Фонду Олени Пінчук «АНТИСНІД».

Проект впроваджується в Україні протягом 2008-2013 рр.

Досягнення проекту станом на 1 вересня 2012 року

Резюме проекту
Метою проекту є забезпечення тривалої підтримки ВІЛ-позитивним дітям-сиротам та дітям, враженим епідемією ВІЛ/СНІД, задля покращення якості їх життя та дотримання законних прав. Проект інтегровано у систему надання послуг ВІЛ(+) дітям та їх сім'ям на базі існуючих денних центрів/дитячих кімнат у 10 регіонах України. Допомога надається шляхом підтримки перебування дітей у біологічних родинах; сприяння влаштуванню ВІЛ-позитивних дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у сімейні форми виховання. У школах та дитячих садках проект націлений на роботу з персоналом у напрямку формування толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних дітей задля забезпечення повноцінного навчального процесу. В рамках проекту також надається психологічна допомога ВІЛ(+) дітям та їх сім'ям на всіх етапах розкриття ВІЛ-позитивного статусу.

Основні напрями діяльності проекту

Напрям 1. Попередження інституалізації дітей, яких торкнулася епідемія ВІЛ/СНІДу, шляхом забезпечення комплексної підтримки їм та їхнім сім'ям.

Напрям 2. Сприяння влаштуванню ВІЛ-позитивних дітей, котрі перебувають в інтернатних закладах, у сімейні форми виховання через пошук та підготовку потенційних усиновителів, опікунів/піклувальників, прийомних батьків. 

Напрям 3. Підвищення обізнаності з питань ВІЛ/СНІД працівників шкіл та дитячих садків з метою формування толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних дітей у системі дошкільного та шкільного виховання.

Напрям 4. Надання психоемоційної підтримки дітям віком від 6 до 16 років та їх сім'ям на всіх етапах розкриття ВІЛ-позитивного статусу.

 

 

Регіони