Соціальна робота з кризовими сім’ями

Гиппенрейтер Ю.Б. Общаться с ребенком. Как?

 

Арт-альбом для сімейного консультування. Дитячий. Російською мовою. СПб, 2006.

 

Арт-альбом для сімейного консультування. Дорослий. Російською мовою. СПб, 2006.

На сьогоднішній день в психології існує досить велика кількість різноманітних методик по роботі з клієнтом. АРТ-терапія – є одним з найпопулярніших та ефективніших методів психотерапії.

Даний альбом – є невеликим за форматом та нескладним у використанні, тому ним досить легко користуватися. У роботі за першим та четвертим напрямом проекту «Діти Плюс» - цей альбом допоможе Вам урізноманітнити роботу «Шкіл батьківства», «Груп взаємодопомоги» та «Клубів для підлітків».

 

Догляд та підтримка віл-інфікованих дітей: тренінг для батьків, опікунів та піклувальників. - Програма Родина для дитини. Холт Інтернешнл.

 

Впровадження програми надання соціальних послуг сім’ям з дітьми раннього та дошкільного віку, які опинилися у складних життєвих обставинах. Методичні рекомендації. - Програма Родина для дитини. Холт Інтернешнл. 2008.

 

Запобігання інституціалізації дітей раннього віку. Інноваційні технології соціальної роботи з профілактики відмов від новонароджених дітей: Методичний посібник. – К.: «Надія і житло для дітей», 2008.

 

Руководство по оценке и междисциплинарному ведению случая для оказания помощи детям и семьям, находящимся в социально опасном положении или в трудной жизненной ситуации. – СПб.: «Врачи детям», «Эвричайлд», 2008. – 120 с.

 

Управление случаем в социальных службах при междисциплинарном взаимодействии в решении проблем детей. – М.: Проект «Развитие системы социальных служб для уязвимых групп населения», 2005.

 

Руководство по сохранению семейного жизнеустройства детей, затронутых проблемой ВИЧ-инфекции. – СПб: Санкт-Петербургская общественная организация «Врачи детям», 2008.

 

ВИЧ-инфекция и дети. Пособие для педагогов, детских и семейных психологов и социальных работников. - Российский Красный Крест, Иркутское областное отделение.

 

Поддержка людей, живущий с ВИЧ. – М.: Центр «Инфо-плюс», - 2003.

 

Оцінка потреб дитини та її сім’ї / За заг. ред. І. Д. Звєрєвої. – К.: Держсоцслужба, «Кожній дитині», 2007.

 

Рекомендации по организации программ социального сопровождения для уязвимых групп. Практическое пособие для социальных работников. - «СПИД Фонд Восток-Запад». Москва, 2007

 

Батьківство в радість. Тренінговий курс з формування батьківської компетентності. – Програма Родина для дитини. Холт Інтернешнл. 2008

 

Батьківство в радість. Тренінговий курс з формування батьківської компетентності. – Програма Родина для дитини. Холт Інтернешнл. 2009 (видання друге).

 

Предотвращение насилия в семье (опыт регионов). Методическое пособие. – М.: Проект «Развитие системы социальных служб для уязвимых групп населения», 2005.

 

Руководство по оказанию комплексной помощи беспризорным и безнадзорным несовершеннолетним. – СПб.: Санкт-Петербургская общественная организация «Врачи детям», 2008.

 

Единая форма оценки ребенка и семьи. - Санкт-Петербург.

 

Что я могу узнать о своем ребенке? Психологические тесты. Матвеева Л. Г. и др. — Челябинск: 1996.

 
 

Регіони