Новини

 

 

7 листопада 2012 року відбулася чергова он-лайн зустріч із представниками партнерських організацій проекту «Діти плюс»

12/11/2012
7 листопада 2012 року відбулася чергова он-лайн зустріч із представниками партнерських організацій проекту «Діти плюс»

7 листопада 2012 року відбулася чергова он-лайн зустріч із представниками партнерських організацій проекту «Діти плюс». Віртуальне обговорення було організовано у режимі чату за допомогою програми Skype. У зустрічі взяли участь психологи та соціальні працівники з Миколаєва, Харкова, Симферополя, Черкас, Сум, Донецька, Чернігова та Одеси, а також представники центрального офісу ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» (м. Київ).
Основною темою зустрічі було обговорення запланованої діяльності в рамках проекту «Покращення якості життя ВІЛ-позитивних підлітків в Україні» за фінансової підтримки Sidaction (France). Протягом жовтня місяця члени мультидисциплінарних команд проекту «Діти плюс» прийняли участь у ТОТ «Особливості роботи з ВІЛ-позитивними підлітками з питань статевого виховання та репродуктивного здоров'я». Більш детальна інформація розміщена за посиланнями: http://network.org.ua/media/news/page-3156/ .
Сама он-лайн зустріч тривала потягом 2 годин, була структурованою, логічною та послідовною.
Деякі регіони вперше взяли участь у он-лайн зустрічі, тому між учасниками були встановлені певні правила спілкування, які допомагали вести конструктивне обговорення.
З учасниками було проведено обговорення наступного:

• представлення свого першого досвіду регіонами, які провели тематичні заняття для  
ВІЛ-позитивних підлітків, та обмін власними враженнями щодо даної діяльності;
• які позитивні зміни були помічені спеціалістами/батьками після участі дітей у підлітковому клубі;
• обговорення труднощів, які виникли під час проведення заняття з дітьми та як з ними
справились співробітники;
• обговорення модифікованих груп-взаємодопомоги для батьків/опікунів щодо особливостей роботи з підлітками в контексті сексуального і репродуктивного здоров'я ;
• можливість прийняття участі у підліткових клубах ВІЛ-негативним підліткам, що виховуються ВІЛ-позитивними батьками, досвід організацій у даному питанні;
• обговорення отриманих результатів первинного анкетування підлітків;
• сумісне обговорення подальших планів щодо проведення підліткових клубів.

Наприкінці учасники он-лайн обговорення виразили велику вдячність за отриману можливість прийняти участь у ТОТ «Особливості роботи з ВІЛ-позитивними підлітками з питань статевого виховання та репродуктивного здоров'я», оскільки на сьогодні ця тема є дуже актуальною та потребує для фахівця, що працює з підлітками, спеціальних знань та навичок, які члени МДК мали змогу тримати під час тренінгу.
По завершенню зустрічі з учасниками проговорено питання проведення наступної зустрічі у режимі skype-конференції з використання необхідної для цього фурнітури (навушники, мікрофон, камера), адже це значно покращить якість он-лайн зустрічей та дозволить обговорити більшу кількість питань.
Запрошуємо усіх партнерів та колег проекту приєднуватись до наступних он-лайн зустрічей.
З питань участі в он-лайн зустрічах просимо звертатись до старшого фахівця відділу інноваційних програм - Катерини Панделі ([email protected]).

 

 

 

Регіони