Новини

 

 

30 січня 2013 року відбулася чергова он-лайн зустріч

31/01/2013
30 січня 2013 року відбулася чергова он-лайн зустріч

30 січня 2013 року відбулася чергова он-лайн зустріч із представниками партнерських організацій проекту «Діти плюс». Віртуальне обговорення було організовано у режимі чату за допомогою програми Skype. У зустрічі взяли участь психологи та соціальні працівники з Миколаєва, Харкова, Симферополя, Севастополя, Донецька, Чернігова, Полтави та Одеси, а також представники центрального офісу ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» (м. Київ).
Основною темою зустрічі було обговорення діяльності підліткових клубів, які проводяться у регіонах в рамках проекту «Покращення якості життя ВІЛ-позитивних підлітків в Україні» за фінансової підтримки Sidaction (France).
Протягом жовтня місяця члени мультидисциплінарних команд проекту «Діти плюс» прийняли участь у ТОТ «Особливості роботи з ВІЛ-позитивними підлітками з питань статевого виховання та репродуктивного здоров'я». Після участі у даному тренінгу кожною командою заплановано проведення 5 занять для дітей підліткового віку. Орієнтована тематика занять наступна:
• формування у підлітків розуміння того, що таке статеве дозрівання (які фізичні ознаки, психологічні характеристики);гендерні відмінності статевого дозрівання;
• формування у підлітків розуміння взаємовідносин між жінкою та чоловіком;сексуальні відносини;
• відповідальне батьківство: початок статевого життя; планування вагітності в контексті ВІЛ-інфекції;
• ВІЛ та вагітність: загальна інформація; якщо ВІЛ-позитивна дівчина-підліток вагітна: з ким говорити, куди звернутись по допомогу;
• формування у підлітків відповідальності за власне життя та здоров'я сексуального партнера.
• уміння говорити «Ні».
У березні місяці заплановано провести 2 супервізійні зустрічі з командами проекту. Дані зустрічі мають на меті посилити знання та розвинути навички учасників з питань надання послуг ВІЛ-позитивним підліткам щодо статевого виховання та репродуктивного здоров'я шляхом обміну досвідом, кращих практик та обговорення конкретних випадків. Проведення супервізійної зустрічі потребує ретельної підготовки як фасилітаторів зустрічі, так й безпосередньо самих команд, які займаються підготовкою та проведенням підліткових клубів. Тому, під час он-лайн зустрічі, окрім обговорення безпосередньо досвіду команд щодо проведення підліткових клубів, також було розглянуто й усі питання щодо підготовки команд до супервізійної зустрічі.
Сама он-лайн зустріч тривала потягом 1,5 годин, була структурованою, логічною та послідовною.
По завершенню зустрічі між учасниками відбувся обмін різними посиланнями та електронними ресурсами, які будуть для них корисні у їх підготовці до проведення підліткових клубів.

 

Регіони