Новини

 

 

Проведено тренінг «Особливості роботи з ВІЛ-позитивними підлітками з питань статевого виховання та репродуктивного здоров'я».

15/10/2012
Проведено тренінг «Особливості роботи з ВІЛ-позитивними підлітками з питань статевого виховання та репродуктивного здоров'я».

8-12 жовтня 2012 р. вперше в Україні, у м. Києві проведено тренінг «Особливості роботи з ВІЛ-позитивними підлітками з питань статевого виховання та репродуктивного здоров'я».

Мета тренінгу - сприяння формування в учасників знань та навичок щодо організації та проведення підліткових клубів з питань статевого виховання та репродуктивного здоров'я для ВІЛ-позитивних підлітків, які знають про власний статус.

В ході тренінгу учасники, а це шість мультидисциплінарних команд (психологи, соціальні працівники - представники ВІЛ-сервісних організацій та лікарі регіональних СНІД-центрів), які реалізовують проект «Діти плюс», змогли покращити свої професійні навички та особисті якості, які потрібні спеціалісту для роботи із ВІЛ-позитивними підлітками з питань статевого виховання, репродуктивного здоров'я та відповідального батьківства, застосовувати на практиці знання, уміння та навички встановлення ефективної взаємодії із підлітками.
Захід відбувся в рамках проекту «Покращення якості життя ВІЛ-позитивних підлітків в Україні», за фінансової підтримки фонду Sidaction.

 

 

Регіони