Новини

 

 

Он-лайн зустріч з питань підтримки батьків/опікунів у процесі розкриття ВІЛ-статусу дитині

07/09/2012
Он-лайн зустріч з питань підтримки батьків/опікунів у процесі розкриття ВІЛ-статусу дитині

27 серпня 2012 року відбулась чергова он-лайн зустріч із представниками партнерських організацій проекту «Діти плюс». Віртуальне обговорення було організовано у режимі чату за допомогою програми Skype. У зустрічі взяли участь психологи та соціальні працівники з Миколаєва, Харкова та Симферополя, а також представники центрального офісу ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» (м.Київ).
Основною темою зустрічі було обмін враженнями щодо проведеного опитування батьків/опікунів дітей, вражених епідемією ВІЛ/СНІД.
Зустріч, яка тривала протягом 1год 20 хв. відбувалася у форматі «запитання-відповідь».
Дана зустріч була досить структурованою, логічною та послідовною. Між учасниками зустрічі були встановлені певні правила спілкування, які допомагали вести конструктивне обговорення теми зустрічі.
З учасниками було обговорено наступні питання:
• чи була зручною розроблена форма опитувальника у проведенні інтерв'ю з батьками/опікунами;
• які були враження від проведеної роботи з батьками/опікунами дітей, вражених епідемією ВІЛ/СНІД;
• які були спостереження та що виявилось цікавим та новим під час проведення опитування;
• які висновки зроблено в результаті проведеної роботи та які корективи було зроблено у плануванні подальшої діяльності у даному напрямку.
Також під час он-лайн зустрічі з учасниками було проведено обговорення конкретних випадків з практики.
Наприкінці учасники он-лайн обговорення поділилися своїм досвідом щодо роботи з ВІЛ-позитивними підлітками. Обговорили питання особливостей роботи із опікунами - бабусями та дідусями.
Також із учасниками он-лайн зустрічі було обговорено актуальність інноваційних розробок щодо формування прихильності у дітей, зокрема у підлітків. Учасники зустрічі висловили високу необхідність у допоміжних засобах, які б допомагали у формуванні прихильності у дітей до АРВ-терапії - щоденники, календарі, іграшки і т.п.
Запрошуємо усіх партнерів та колег проекту приєднуватись до наступних он-лайн зустрічей.
З питань участі в он-лайн зустрічах просимо звертатись до старшого фахівця відділу інноваційних програм - Катерини Панделі ([email protected]).

 

 

 

Регіони