Новини

 

 

Результати другого пілотного дослідження «Визначення мотивів, які спонукали усиновителів/прийомних батьків брати на виховання ВІЛ-позитивну дитину-сироту»

30/08/2012
Результати другого пілотного дослідження «Визначення мотивів, які спонукали усиновителів/прийомних батьків брати на виховання ВІЛ-позитивну дитину-сироту»

У травні 2012 р. у рамках проекту «Діти плюс» було проведено друге пілотне дослідження «Визначення мотивів, які спонукали усиновителів/прийомних батьків/опікунів брати на виховання ВІЛ-позитивну дитину-сироту або дитину, позбавлену батьківського піклування»
В рамках діяльності 2-го напрямку проекту «Сприяння влаштуванню ВІЛ-позитивних дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, котрі перебувають в інтернатних закладах, у сімейні форми виховання через пошук та підготовку потенційних усиновителів, опікунів/піклувальників, прийомних батьків» за період з 1 червня 2008 р. по 29 лютого 2012 р. у сімейні форми виховання були влаштовані 108 дітей. З них:

  • 7 повернулись до своїх біологічних батьків;
  • 20 влаштовані до прийомних сімей;
  • 38 дітей усиновлено;
  • 43 дитини взято під опіку.

Діяльність щодо влаштування ВІЛ-позитивних дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, проводиться на регіональному рівні у тісному партнерстві із державними структурами, які займаються даним питанням.

У другому пілотному дослідженні взяли участь усиновителі/прийомні батьки/опікуни, які взяли на виховання ВІЛ-позитивну дитину в період з 1 березня 2011р. по 29 лютого 2012 р, та які є/були клієнтами проекту «Діти плюс». Усього в опитуванні взяли участь 20 респондентів, які взяли на виховання 20 дітей. Дослідження проводилось у 8 регіонах: Донецькій, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Харківській, Черкаській областях, АР Крим та м. Севастополь).

Завантажити результати дослідження

 

 

 

Регіони