Проект Новини Регіони проекту Тренінги Партнери Бібліотека Фотогалерея Форум Контакти
 

Новини

 

 

Елтон Джон високо оцінив роботу Мережі

12/09/2009
Елтон Джон високо оцінив роботу Мережі

12 вересня 2009 року британський музикант, засновник Фонду для боротьби з ВІЛ/СНІД Сер Елтон Джон приїхав у дитячий будинок міста Макіївка з тим, щоб на власні очі побачити як працює проект «Діти плюс». З 2008 року цей проект реалізовується ВБО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ» в партнерстві з Фондом Олени Франчук «АНТИСНІД», СНІД-Фондом Елтона Джона та румунською організацією «Роменіан Анжел Епіл» (Romanian Angel Appeal) при фінансовій підтримці СНІД-Фонду Елтона Джона, Британського фонду «Big Lottery» та Фонду Олени Франчук «АНТИСНІД».

Проект реалізується в 10 регіонах україни, зокрема в Черкасах, Одесі, Севастополі, Сімферополі, Миколаєві, Сумах, Мелітополі, Полтаві, Харкові та Макіївці. 

Основна мета проекту «Діти плюс» - забезпечити довгострокову підтримку дітей і сім'ї, яких торкнулося епідемія ВІЛ/СНІД. Завдяки підтримці донорів Мережа ЛЖВ досягла того, що
- 492 дитини, залишились у своїх сім'ях
- 36 дітей знайшли нових батьків або повернулись у біологічні сім'ї
- 788 вчителів та вихователів дитячих садків пройшли тренінги з питань
ВІЛ/СНІД
- 52 дитини отримали підтримку в процесі розкриття їм ВІЛ+ статусу


Завдяки зусиллям Мережі ЛЖВ з цього року вчителі та вихователі дитячих садків проходять 8-ми годинний модуль з формування толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних дітей на курсах підвищення кваліфікації інститутів післядипломної педагогічної освіти.

В ході свого візиту Елтон Джон зміг особисто подивитись, як працює проект, познайомитись з його працівниками і клієнтами. На прес-конференції, яка відбулася пізніше, він високо оцінив досягнення проекту лише за один рік його роботи, а також пообіцяв, що і надалі буде надавати свою підтримку, тому що дуже важливо, щоб діти були щасливі.

«Ми не зупиняємось на досягнутому. Ми сповненні ентузіазму і планів та віримо, що ми на правильну шляху. Завдяки професіоналізму фахівців Мережі ми зможемо зробити майбутнє дітей, яких торкнулася епідемія ВІЛ/СНІД світлим, наповненим та повноцінним» - сказав Володимир Жовтяк, голова координаційної ради ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ»

 

Регіони