Проект Новини Регіони проекту Тренінги Партнери Бібліотека Фотогалерея Форум Контакти
 

Новини

 

 

Всеукраїнський фестиваль соціальних проектів

07/12/2009
Всеукраїнський фестиваль соціальних проектів

 

7 грудня 2009 року відбулося урочисте відкриття ІІ Всеукраїнського фестивалю соціальних проектів, де співробітники Всеукраїнської мережі ЛЖВ презентували діяльність проекту «Діти плюс».

Організатором фестивалю була Державна соціальна служба для сім'ї, дітей та молоді, Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту.  

До участі у фестивалі з-поміж 200 соціальних ініціатив було відібрано 50 найкращих проектів, що успішно втілюються вже не перший рік. На заході були присутні представники регіональних центрів соціальних служби для сім'ї, дітей та молоді; громадських організацій; українських та міжнародних благодійних фондів; донорських організацій та соціально відповідального бізнесу.

Всеукраїнська Мережа ЛЖВ також взяла участь у фестивалі в якості запрошеної партнерської громадської організації. Під час заходу співробітники відділу інноваційних програм Мережі ЛЖВ презентували діяльність проекту «Діти плюс», спрямованого на забезпечення тривалої підтримки ВІЛ-позитивних дітей-сиріт та дітей, вражених епідемією ВІЛ/СНІД, задля покращення якості їх життя та дотримання законних прав.

Хочеться відмітити декілька приємних моментів фестивалю: під час заходу представники міста Севастополя висвітлювали не лише діяльність соціальної служби у справах сім'ї, дітей та молоді, а також презентували діяльність партнерської громадської організації. В цьому році честь випала громадській організації «Гавань плюс», що реалізує проект «Покращення життя ВІЛ-позитивних дітей та їх сімей в м. Севастополі» (проект реалізується в рамках національного проекту «Діти плюс»). Дуже приємно, що державні організації високо оцінюють співпрацю з громадськими організаціями, в т.ч. організацією «Гавань плюс», яка є ініціативною групою Мережі ЛЖВ.

Окрім того, під час фестивалю відбулося нагородження іменними почесними грамотами Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту співробітників державних і неурядових організацій за особливі досягнення. Особливо приємно те, що, поряд з нагородженими керівниками обласних соціальних служб і інших організацій, в цьому році були відзначені і представники Всеукраїнської Мережі ЛЖВ. Почесні грамоти за особливі досягнення отримали директор Севастопольської міської ГО «Гавань плюс» - Денис Трошин і соціальний працівник Чернігівського обласного відділення Мережі ЛЖВ - Олександра Сердюк.

Вітаємо Дениса і Олександру з почесними відзнаками! Поряд з цим хочеться висловити щиру подяку всім тим співробітникам ініціативних груп та відділень Мережі ЛЖВ, хто щоденно працює для покращення життя ВІЛ-позитивних людей та своєю працею формують імідж Всеукраїнської Мережі ЛЖВ як потужної та професійної організації.

До відома. Щорічний Фестиваль соціальних проектів було започатковано у 2008 році відповідно до Плану впровадження Стратегії розвитку системи соціальних послуг для сім'ї, дітей та молоді.

 

 

Регіони